تصوير لود سايت
  نمايش جديدترين چيلر صنعتي خنك كننده قالب هاي صنعتي در نمايشگاه اصفهان

  نمايش جديدترين چيلر صنعتي خنك كننده قالب هاي صنعتي در نمايشگاه اصفهان

   چهارشنبه 25 آذر 1394 / بازدید 851 / نظرات 0 /

  پناهی، عمده ترین مسایل و دغدغه فعالان صنعت تأسیسات سرمایشی و گرمایشی را انرژی و مدیریت مصرف انرژی اعلام کرد.

  مدیرعامل شرکت مهندسی تولیدی "اصفهان دما" با سابقه بیش از یک دهه فعالیت در زمینه تولید انواع دستگاه های تهویه مطبوع، چیلر، کندانسور هوایی، اکونوپک، پکیج یونیت و هواساز، اظهار کرد: برپایی نمایشگاه تخصصی تجهیزات و تأسیسات سرمایشی و گرمایشی، افراد جویای دستگاه ها و نوآوری های جدید و مخاطبان خاص را به حضور و بازدید از نمایشگاه تشویق می کند.
  به گزارش واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، محمد پناهی یکی از مشارکت کنندگان چهاردهمین نمایشگاه تجهیزات و تأسیسات سرمایشی و گرمایشی افزود: چیلر صنعتی ویژه خنک کننده قالب های صنعتی و دستگاه های تزریق، جدیدترین ساخته شرکت اصفهان دماست که به چهاردهمین نمایشگاه سرمایشی و گرمایشی آورده شده و این چیلر مناسب صنایع قالب سازی و قطعه سازی است.  
  به گفته وی 35 درصد قطعات این چیلر مانند کمپرسور آن تولید خارج از کشور است اما تولید سایر قطعات و طراحی دستگاه توسط نیروهای متخصص این شرکت انجام شده است.
  وی با اشاره به حضور این شرکت در نمایشگاه صنعت ساختمان دبی تأکید کرد: برگزاری سمینارهای جانبی و workshop در رونق هرچه بیشتر نمایشگاه ها مؤثر است و نیز به افزایش سطح کیفی نمایشگاه کمک می کند. چرا که بسیاری از افراد به دلیل نیاز آموزشی و برای کسب مطالب علمی به سمینارهای حاشیه ای یک نمایشگاه جذب می شوند و از این طریق از نمایشگاه نیز بازدید خواهند کرد.
  پناهی، عمده ترین مسایل و دغدغه فعالان صنعت تأسیسات سرمایشی و گرمایشی را انرژی و مدیریت مصرف انرژی اعلام کرد.
  وی با اشاره به کمبود نقدینگی در کشور و افت قابل توجه پروژه های عمرانی تصریح کرد: بیش از یک دهه است که پروژه های عمرانی در سطح کشور مختل شده و تنها راه برون رفت از این چالش و رونق بازار صنعتی مانند تأسیسات سرمایشی و گرمایشی، تزریق پول است.

  نظرات کاربران پیرامون این مطلب

  انصراف از پاسخ به کاربر
   

  درباره ما

  شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان فعاليت خود را در سال ۱۳۷۲ آغاز نمود و به لطف الهي تاكنون روند رو به رشدي را با سرعت قابل توجهي دنبال كرده است.

  عضویت در باشگاه ما

  برای اطلاع از آخرین خبرها و اطلاعات شماره تلفن خود را وارد نمایید.

  تماس با ما

  اصفهان-خ 22 بهمن -خ علامه امینی-شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان

  03132603006

  info@isfahanfair.com